Odziedzicz pracę

Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat pracy

Wybierz transfery lotniskowe w Krakowie i zapomnij o taksówkach

Transport / 1 lutego, 2022 /

Potrzebujesz transferu na lotnisko w Krakowie? Zostaw samochód w domu i dojedź na lotnisko w komfortowych warunkach. Zapomnij o korkach, długich spacerach i czekaniu na taksówkę. Zamiast tego skorzystaj z usług prywatnych kierowców oferujących transfery lotniskowe.

Dlaczego warto wybierać transfery lotniskowe?

Transfery lotniskowe to usługa, dzięki której kierowca zawiezie Cię na lotnisko bezpiecznie, szybko, wygodnie i co najważniejsze – niedrogo. Nie martw się o znalezienie taksówki na lotnisku, o cenę, ani o to, czy zdążysz na czas. Kierowcy spotkają się z Tobą w Twoim hotelu lub apartamencie w Krakowie, aby upewnić się, że zdążysz na samolot na czas.

Firmy oferują prywatne transfery lotniskowe w Krakowie zarówno dla osób indywidualnych, jak i dużych grup. Jeśli potrzebujesz dostać się z lotniska do innej lokalizacji, udostępnią Ci samochód (np. Mercedes-Benz E-Class) wyposażony w GPS, który zawiezie Cię bezpośrednio do celu.

lotnisko

Zarezerwuj transfer lotniskowy w Krakowie

Jeśli chodzi o transfery lotniskowe Kraków dla kierowców jest dobrze poznanym miastem. Znają każdy zakątek Krakowa i jego okolic; wiedzą, gdzie jechać, aby uniknąć korków. Możesz skorzystać z transferów na przylot lub odlot, transferów w obie strony lub w jedną stronę (z / do Krakowa). Firmy są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu bez opłat rezerwacyjnych. Cena za transfery jest zmienna dla różnych lokalizacji ze względu na odległość. Na godzinę przed wylotem firma skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub SMS-em z danymi kierowcy: imię, nazwisko oraz jego lokalizacją.