Odziedzicz pracę

Wszystko co powinieneś wiedzieć na temat pracy

Podstawowe zasady działania monitorów w przemyśle

Dodatki i akcesoria w biznesie / 13 listopada, 2021 /

Dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, technologia dotykowa Dzięki monitorom dotykowym aplikacje przemysłowe są szybsze, łatwiejsze i bardziej intuicyjne w obsłudze oraz pomagają w efektywnej organizacji procesów roboczych, bez konieczności długiego oczekiwania na obsługę przez personel obsługujący. Zarówno w przemyśle lekkim, jak i ciężkim ekrany dotykowe są wszechstronnie wykorzystywane w różnych zastosowaniach.

Brak przestojów dzięki niezawodnym ekranom dotykowym

Monitor przemysłowy (https://alstor.pl/produkty/monitory-przemyslowe/) dotykowy umożliwia efektywne monitorowanie i obsługę maszyn za pomocą jednego interfejsu. Ekrany dotykowe są zintegrowane z maszynami lub umieszczone w komputerach przemysłowych w celu przesyłania danych przez systemy rozproszone. Niezależnie od tego, czy są one zainstalowane na twardym dysku, czy na urządzeniu przenośnym, niezawodność ekranów dotykowych jest integralną częścią łańcucha produkcyjnego.

Niewrażliwe na promieniowanie, przyjazne dla użytkownika

Zakłócenia od promieniowania emitowanego przez inne urządzenia nie mają żadnego wpływu na działanie ekranów przemysłowych, ponieważ są one tak tolerancyjne na EMV, że są stosowane nawet w czułej technologii wojskowej. Równie ważnym kryterium doboru urządzenia do przemysłowych aplikacji dotykowych jest łatwość obsługi palcem, dłonią w rękawiczce lub piórem. Ze względów bezpieczeństwa często konieczne jest noszenie rękawic przy pracy pod wysokim napięciem lub w sterylnych warunkach w środowisku przemysłowym

Odporność na wilgoć i chemikalia

Dzięki zastosowaniu technologii firmy opracowują ekrany dotykowe, które w przeciwieństwie do konwencjonalnych rezystancyjnych paneli dotykowych, posiadają również zalety technologii pojemnościowej, takie jak niewrażliwość na wilgoć, ekstremalne temperatury i chemikalia, gwarantując niezawodność ekranu dotykowego.